Саксофонова творчість Боба Берга в контексті джазового мистецтва кінця ХХ – початку ХХІ століть ( на прикладах джазових стандартів «Snakes» та «All The Way»)

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2020

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

ХНУМ ім. І. П. Котляревського

Анотація

Мета магістерської роботи полягає в дослідженні саксофонової творчості Боба Берга як композитора і виконавця в контексті джазового мистецтва кінця XX – початку XXI століть (на прикладах авторських джазових стандартів «Snakes» та «All The Way»). Наукова новизна полягає в тому, що праця є першим досвідом дослідження саксофонової творчості Боба Берга як композитора і виконавця в контексті джазового мистецтва кінця XX – початку XXI століть у вітчизняному музикознавстві. Практична значимість отриманих результатів обумовлена можливістю застосування наявних матеріалів в навчальних курсах з історії джазової музики, аналізу музичних творів, а також в індивідуальній підготовці студентів кафедри музичного мистецтва естради та джазу

Опис

Ключові слова

джазові стилі, американська музика, стиль композитора, саксофоністи

Бібліографічний опис

Купельський І. К. Саксофонова творчість Боба Берга в контексті джазового мистецтва кінця ХХ – початку ХХІ століть ( на прикладах джазових стандартів «Snakes» та «All The Way») : магіст. робота / І. К. Купельський ; наук. кер. Романюк І. А. - Харків, 2020. - 66 с.