Економіко-організаційний аспект розвитку соціально-культурної сфери в Україні (на прикладі організацій театрального мистецтва)

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2011

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

Полтава, Скайтек

Анотація

В роботі досліджено сутність, специфічні риси та сучасні проблеми розвитку соціально-культурної сфери в Україні. Проаналізовано особливості фінансування процесу суспільного відтворення в соціально-культурній сфері. Розглянуто проблему кадрового забезпечення та особливості оплати праці в соціально-культурній сфері. Досліджено державну політику забезпечення сталого процесу відтворення в галузі культури та мистецтва в Україні. Окремо розглянуто процес суспільного відтворення та специфіку творчо-виробничого процесу в галузі культури та мистецтва на прикладі організацій оперного мистецтва. Для студентів, аспірантів, викладачів економічних, управлінських та творчих вузів і факультетів, наукових співробітників, а також широкого кола осіб, що цікавляться питаннями розвитку соціально-культурної сфери

Опис

Ключові слова

оплата праці, оперне мистецтво

Бібліографічний опис

Кучин С.П. Економіко-організаційний аспект розвитку соціально-культурної сфери в Україні (на прикладі організацій театрального мистецтва) : монографія / С.П. Кучин. - Полтава : Скайтек, 2011. 140 с.

Зібрання